فیلترها
عملکرد
جستجو
تولید کننده: یورو ویتال

شربت مولتی ویتامین کیندر

60,000 تومان
شربت مولتی مولتی ویتامین کیندر یوروویتال دارای انواع ویتامین های ضروری و ریز مغذی روی می باشد. دریافت میزان کافی از ویتامین های لازم در کودکان و نوجوانان خصوصا به منظور حفظ قدرت دفاعی بدن و رشد مطلوب، کاملا ضرروی و لازم به نظر میرسد.
شناسه کالا در انبار: 6260661800867

خواص شربت مولتی ویتامین کیندر

بهبود تمرکز، حافظه، تعادل و کاهش استرس های وارده به بدن

حاوی ویتامین های ضروری بعلاوه روی (زینک) برای کودکان و نوجوانان

افزایش دهنده میزان استقامت بدن و پیشگیری از بلوغ زودرس و کهولت

حفظ سلامت پوست، مو، ناخن، مخاط دهان، لب ها و زبان

افزایش دهنده قدرت سیستم ایمنی بدن در نوزادان

ترمیم کننده زخم ها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی

افزایش رشد و حفظ استخوان های نرمال

دارای خاصیت آنتی اکسیدان

حفظ عملکرد سیستم عصبی

حفظ سلامت عمومی بدن

افزایش قدرت ذهنی

معرفی شربت مولتی ویتامین کیندر

ویتامین ها بخش های اصلی تشکیل دهنده رژیم غذایی روزانه را تشکیل می دهند و در فعالیت های رزوانه تعداد زیادی از واکنش های متابولیکی بدن شرکت دارند. ویتامین D موجود در شربت مولتی ویتامین کیندر موجب جذب بهتر کلسیم از رژیم غذایی جهت ایجاد افزایش استحکام استخوان ها و دندان ها می گردد. ترکیبات و ویتامین های ضروری این محصول شامل موارد زیر است

ویتامین A:

تقریبا 12 درصد ویتامین A در بدن انسان جذب می شود. این ویتامین بهمراه چربی از سیستم لنفاوی عبور کرده و وارد خون می شود. جذب ویتامین A، موقعی که به همراه چربی مصرف شود، افزایش خواهد یافت. میزان جذب ویتامین A در مردان نسبت به زنان سریع تر بوده و در مواردی مانند اسهال، یرقان و اختلالات شکمی کم می باشد. بدن یک شخص سالم می تواند حدود 20.6 میکروگرم ویتامین A را در هر گرم از کبد ذخیره نماید. کمبود ویتامین A موجب کاهش اشتها و انرژی، اختلال در سلامت لثه ها و دندان، اختلالات پوستی مانند آکنه، جوش، چین و چروک زودرس، تاخیر در رشد کودکان، خشکی مو و شوره سر، از دست دادن مو، شکستن ناخن ها و از دست دادن حس چشایی و بویایی گردد.

تیامین (ویتامین B1):

ویتامین B1 یا تیامین، از جمله مهمترین ویتامین های گروه B به حساب می آید. ویتامین B1، به آنورین نیز معروف بوده و ویتامین ضد بیماری بری بری و ضد بیماری های اعصاب شناخته می شود. این ویتامین، به عنوان یک ویتامین محلول در آب محسوب می شود. تیامین از روده کوچک جذب شده و قابلیت روده انسان در جذب این ویتامین روزانه حدود 5 میلی گرم می باشد. تیامین در مخاط روده ای دستخوش تغییراتی می شود. حدودا 10 الی 15 میلی گرم از این ویتامین به صورت تغییر یافته در بدن انسان ذخیره می شود. تیامین همچون سایر ویتامین های گروهB ،در کاهش خستگی، افزایش استقامت و پیشگیری از پیری زودرس و کهولت بواسطه افزایش قدرت ذهنی لازم و موثر است. در صورتی که این ویتامین با سایر ویتامین های گروه B ترکیب گردد نسبت به زمانی که به تنهایی مصرف شود موثرتر واقع می شود. کمبود تیامین در رژیم غذایی منجر به کاهش اشتها، هضم نامناسب غذا، یبوست مزمن، از دست دادن وزن، خستگی ذهنی و بی خوابی می شود.

ریبوفلاوین (ویتامین B2):

این ویتامین کمک کننده در هضم غذا و حفظ عملکرد سیستم عصبی مورد نیاز بدن می باشد. ریبوفلاوین باعث پیشگیری از یبوست می شود و در حفظ سلامت پوست، مو و ناخن ها و افزایش چسبندگی مخاط دهان، لب ها و زبان نقش مهمی دارد. همچنین نقش مهمی را در سلامت چشم ها و کاهش فشار چشم ایفا می کند. این ویتامین، به طور مشخص در کمک به مقابله با احتمال ابتلا به گلوکوما موثر می باشد. کمبود ویتامینB2، نیز ممکن است موجب بروز موهای چرب، پوست چرب، چروک زودرس در صورت و بازوها و ترک ناخن ها گردد. علاوه بر این منجر به اختلالاتی در عملکرد غدد آدرنال شود. همچنین می توانند عامل به وجود آمدن اختلالاتی مانند آنمیا، خارش واژینال و کاتاراکت نیز به شمار آید.

نیاسین (ویتامینB3):

ویتامینB3 یا نیاسین یکی از مهمترین ویتامین های گروه B محسوب می شود و با نام اسیدنیکوتینیک معروف گردیده است. ویتامینB3 یا نیاسین برای جریان مناسب خون و عملکرد صحیح سیستم عصبی مورد نیاز است. این ویتامین باعث حفظ عملکرد صحیح دستگاه گوارشی شده و جهت متابولیسم صحیح پروتئین ها و کربوهیدرات ها مورد نیاز است. به حفظ سلامت پوست هم کمک می کند. کمبود خفیف ویتامینB3 باعث بروز برفک در زبان، زخم های دهانی، تحریک پذیری، تحریک اعصاب، زخم های پوستی مختلف، اسهال، فراموشی، بی خوابی، سردردهای مزمن، اختلالات گوارشی و آنمیا می شود. کمبود شدید ویتامینB3 به ایجاد ضعف اعصاب، اختلالات ذهنی، افسردگی، کند ذهنی و اختلال در تشخیص موقعیت نیز منجر می شود.

پانتوتنیک اسید (ویتامین B5):

این ویتامین به شکل اولیه به عنوان یک عامل ضد استرس محسوب می شود و بدن را در برابر اکثر استرس های فیزیکی و مغزی و سموم محافظت می نماید. اسید پانتوتنیک موجب افزایش سرزندگی، از بین بردن عفونت ها و تسریع در دوران نقاهت می شود. این ویتامین منجر به حفظ رشد طبیعی شده و به تکامل سیستم عصبی بدن کمک نموده و مانع از پیری زودرس می شود. همچنین می تواند بدن را در مقابل آسیب های ناشی از اشعه های زیان آور محافظت نماید. کاهش ویتامین های B5 (اسید پانتوتنیک) می تواند باعث خستگی های مزمن، مستعد شدن بدن در برابر ابتلا به عفونت، ریزش مو، افسردگی ذهنی، تحریک پذیری، ضعف عضلانی و… شود. ایجاد درد معده، یبوست، اختلالات پوستی، تاخیر در رشد، سوزش و درد پا، بی خوابی، کرامپ عضلانی، خستگی، کاهش قند خون، کاهش فشار خون و زخم های اثنی عشری از دیگر علائم کمبود این ویتامین می باشد.

پیریدوکسین (ویتامینB6):

پیریدوکسین یا ویتامینB6، در فرایند جذب غذا و پروتئین و متابولیسم چربی به ویژه در متابولیسم اسیدهای چرب ضروری بدن نقش مهمی دارد. این ویتامین بیشتر آنزیم ها و سیستم های آنزیمی بدن را فعال می نماید. این ویتامین موجب حفظ عملکرد سیستم عصبی و مغز شده و در عملکرد طبیعی تولید مثل و بارداری های مطلوب مورد نیاز است. در جلوگیری از ایجاد اختلالات پوستی و عصبی با محافظت از بدن در برابر کلسترول بالا، بعضی از انواع بیماری های قلبی و دیابت وتخریب دندان نقش دارد. کمبود ویتامینB6 نیز باعث ایجاد آنمیا، ادم، افسردگی ذهنی و اختلالات پوستی شود. ترک گوشه های لب، بوی بد دهان، تحریک پذیری اعصاب، سنگ های کلیوی، التهاب کولون، آسیب لوزالمعده، اختلالات بی خوابی، تخریب دندانها و تحریک پذیری بالا از دیگر علایم کمبود ویتامین پیریدوکسین در بدن می باشد.

کوبالامین (ویتامینB12):

ویتامینB12 به منظور تولید گلبول های قرمز مورد نیاز بدن می باشد. همچنین جهت عملکرد صحیح سیستم عصبی مرکزی ضرورت زیادی دارد و در بهبود تمرکز، حافظه و تعادل و کاهش استرس های وارده به بدن مفید می باشد. کمبود ویتامین B12 موجب بروز آنمی یا کم خونی از نوع پرنیشیوز می شود که می تواند موجب کاهش اشتها و تاخیر در رشد کودکان، خستگی مزمن، زخم در دهان، احساس سستی، از دست دادن انرژی ذهنی و اختلال در تمرکز شود.

ویتامین C:

ویتامین c به منظور رشد و ترمیم بافت ها در همه قسمت های بدن لازم است. این ویتامین جهت تشکیل کلاژن، پروتئین ضروری برای تولید شدن پوست، بافت آسیب دیده، تاندون ها، لیگامنت ها، و رگ های خونی، لازم است، علاوه براین جهت ترمیم زخم ها، ترمیم و حفظ غضروف، استخوان ها و دندان ها ضرورت دارد. این ویتامین یکی از آنتی اکسیدان های مهم محسوب می شود. ویتامین E: این ویتامین متشکل از هشت نوع آنتی اکسیدان می باشد که مهمترین آن ها آلفاتوکومزول می باشد و تنها شکل از ویتامین E می باشد که به طور فعال در بدن ساخته می گردد. این ویتامین به منظور انجام عملکرد طبیعی تولید مثل، باروری و افزایش قدرت جنسی مردانه بسیار موثر است. این ویتامین منجر به گشاد شدن مویرگ ها شده و افزایش دهنده جریان خون به بافت های عضلانی می باشد و لخته خون ها را حل نموده و مانع از تشکیل آنها می گردد؛ ولی در انعقاد طبیعی خون بی تاثیر بوده و باعث افزایش ادرار نیز می گردد. ویتامین E در رطوبت و نرمی پوست بسیار موثر است و خاصیت محافظت کنندگی بالایی در برابر آفتاب دارد. کمبود این ویتامین منجر به ایجاد تغییرات تخریبی در مویرگ های خونی و نهایتا بیماری های قلبی و کبدی می شود. کمبود این ویتامین در مغز بسیار تاثیر گذار بوده و توانایی جنسی را تا میزان زیادی کاهش می دهد. کمبود درازمدت ویتامین E باعث بروز اختلالات تولیدمثلی، سقط جنین، ناباروری و اختلالات عضلانی نیز می شود.

ویتامین D:

ویتامینD از جمله ضروری ترین ویتامین ها جهت پیشگیری از ریکتز می باشد.ریکتز یک بیماری شناخته شده می باشد که ناشی از کمبود ویتامینD می باشد که کودکان را مبتلا نموده و با ایجاد نقص در تشکیل استخوان، اختلال در استفاده از کلسیم در بدن، ضعف و تنبلی همراه می باشد. ویتامین D در روند جذب کلسیم، فسفر و سایرمواد معدنی در مجاری گوارشی نقش موثری دارد. مشخص ترین علامت بیماری ریکتز، نقص در کلسیفیه شدن استخوان ها می باشد. کمبود ویتامین D منجر به ایجاد تخریب دندان ها، پیوره، و باعث ایجاد ضعف عضلانی، ضعف بدنی، کاهش جذب سایر مواد معدنی و پیری زودرس می شود.

روی:

روی به منظور حفظ سلامت پوست، بهبود و ترمیم زخم ها و بارداری های موفق برای بدن مورد نیاز است. روی نقش حیاتی را در حفاظت از بدن در برابر بیماری ها و عفونت ایفا می کند. تاکنون ثابت شده است که رشد و بلوغ جنسی بدن در کنار سایر عوامل وابسته به روی است. روی باعث تسریع در روند بهبود زخم های مزمن و سایر زخم ها می گردد. بیمارانی که میزان کمی روی در پلاسما خود دارند، هفته ها تحت درمان با کورتیکواستروئیدها قرار می گیرند. احتمال تأثیر مصرف روی در درمان بیماری آکنه برای بیماران نیز وجود دارد. اثبات شده است که روی در درمان ادم نیز تاثیر گذار است. مصرف انواع مکمل های غذایی دارای روی برای اکثر افراد با مشکلات پوستی، بسیار سودمند واقع شده است. مصرف روی برای بیماری هایی مانند بزرگ شدن غده پروستات می تواند کمک کننده باشد. روزانه حدود ۳۰ میلی گرم روی باید جهت درمان این اختلالات مورد استفاده قرار گیرد. گزارش شده است که کمبود روی در رژیم غذایی منجر به بروز آنمی، تاخیر در رشد و در بلوغ جنسی می شود. وجود لکه های سفید بر روی ناخن ها، نشانگر عدم جذب مناسب روی موجود در رژیم غذایی می باشد. مصرف مولتی ویتامین های حاوی روی می تواند در این مورد کمک کننده باشد.

ترکیبات شربت مولتی ویتامین کیندر

آب، سوربیتول غلیظ شده، کنسانتره آب پرتقال کنسانتره، کنسانتره آب گریپ فروت، ویتامین C، صمغ زانتان غلیظ شده، اسیدی کننده اسید سیتریک، روغن پرتقال، سولفات روی، عوامل نگهدارنده بنزوات سدیم، نیکوتین آمید اسید (B3)، ویتامین E، امولسیفایر پلی سوربات 80، D-پانتنول(B5)، ویتامین B2، ویتامین B1، ویتامین B6، ویتامین A، ویتامین D3، ویتامین B12، بیوتین(B7)، ویتامین K

نحوه مصرف شربت مولتی ویتامین کیندر

روزانه 1 قاشق مرباخوری (5 میلی لیتر) و یا مطابق دستور پزشک مصرف شود.

لطفا توجه کنید

در دوران بارداری و یا شیردهی، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت کنید.

این فرآورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.

دور از دسترس اطفال، دور از نور و در جای خنک و نگهداری شود.

بعد از باز نمودن درب بطری، حتما آن را داخل یخچال نگهداری کنید.

قبل از مصرف ظرف را بخوبی تکان بدهید

بررسی و نظر خود را بنویسید
  • تنها کاربران عضو می توانند بررسی خود را بنویسند
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*

خواص شربت مولتی ویتامین کیندر

بهبود تمرکز، حافظه، تعادل و کاهش استرس های وارده به بدن

حاوی ویتامین های ضروری بعلاوه روی (زینک) برای کودکان و نوجوانان

افزایش دهنده میزان استقامت بدن و پیشگیری از بلوغ زودرس و کهولت

حفظ سلامت پوست، مو، ناخن، مخاط دهان، لب ها و زبان

افزایش دهنده قدرت سیستم ایمنی بدن در نوزادان

ترمیم کننده زخم ها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی

افزایش رشد و حفظ استخوان های نرمال

دارای خاصیت آنتی اکسیدان

حفظ عملکرد سیستم عصبی

حفظ سلامت عمومی بدن

افزایش قدرت ذهنی

معرفی شربت مولتی ویتامین کیندر

ویتامین ها بخش های اصلی تشکیل دهنده رژیم غذایی روزانه را تشکیل می دهند و در فعالیت های رزوانه تعداد زیادی از واکنش های متابولیکی بدن شرکت دارند. ویتامین D موجود در شربت مولتی ویتامین کیندر موجب جذب بهتر کلسیم از رژیم غذایی جهت ایجاد افزایش استحکام استخوان ها و دندان ها می گردد. ترکیبات و ویتامین های ضروری این محصول شامل موارد زیر است

ویتامین A:

تقریبا 12 درصد ویتامین A در بدن انسان جذب می شود. این ویتامین بهمراه چربی از سیستم لنفاوی عبور کرده و وارد خون می شود. جذب ویتامین A، موقعی که به همراه چربی مصرف شود، افزایش خواهد یافت. میزان جذب ویتامین A در مردان نسبت به زنان سریع تر بوده و در مواردی مانند اسهال، یرقان و اختلالات شکمی کم می باشد. بدن یک شخص سالم می تواند حدود 20.6 میکروگرم ویتامین A را در هر گرم از کبد ذخیره نماید. کمبود ویتامین A موجب کاهش اشتها و انرژی، اختلال در سلامت لثه ها و دندان، اختلالات پوستی مانند آکنه، جوش، چین و چروک زودرس، تاخیر در رشد کودکان، خشکی مو و شوره سر، از دست دادن مو، شکستن ناخن ها و از دست دادن حس چشایی و بویایی گردد.

تیامین (ویتامین B1):

ویتامین B1 یا تیامین، از جمله مهمترین ویتامین های گروه B به حساب می آید. ویتامین B1، به آنورین نیز معروف بوده و ویتامین ضد بیماری بری بری و ضد بیماری های اعصاب شناخته می شود. این ویتامین، به عنوان یک ویتامین محلول در آب محسوب می شود. تیامین از روده کوچک جذب شده و قابلیت روده انسان در جذب این ویتامین روزانه حدود 5 میلی گرم می باشد. تیامین در مخاط روده ای دستخوش تغییراتی می شود. حدودا 10 الی 15 میلی گرم از این ویتامین به صورت تغییر یافته در بدن انسان ذخیره می شود. تیامین همچون سایر ویتامین های گروهB ،در کاهش خستگی، افزایش استقامت و پیشگیری از پیری زودرس و کهولت بواسطه افزایش قدرت ذهنی لازم و موثر است. در صورتی که این ویتامین با سایر ویتامین های گروه B ترکیب گردد نسبت به زمانی که به تنهایی مصرف شود موثرتر واقع می شود. کمبود تیامین در رژیم غذایی منجر به کاهش اشتها، هضم نامناسب غذا، یبوست مزمن، از دست دادن وزن، خستگی ذهنی و بی خوابی می شود.

ریبوفلاوین (ویتامین B2):

این ویتامین کمک کننده در هضم غذا و حفظ عملکرد سیستم عصبی مورد نیاز بدن می باشد. ریبوفلاوین باعث پیشگیری از یبوست می شود و در حفظ سلامت پوست، مو و ناخن ها و افزایش چسبندگی مخاط دهان، لب ها و زبان نقش مهمی دارد. همچنین نقش مهمی را در سلامت چشم ها و کاهش فشار چشم ایفا می کند. این ویتامین، به طور مشخص در کمک به مقابله با احتمال ابتلا به گلوکوما موثر می باشد. کمبود ویتامینB2، نیز ممکن است موجب بروز موهای چرب، پوست چرب، چروک زودرس در صورت و بازوها و ترک ناخن ها گردد. علاوه بر این منجر به اختلالاتی در عملکرد غدد آدرنال شود. همچنین می توانند عامل به وجود آمدن اختلالاتی مانند آنمیا، خارش واژینال و کاتاراکت نیز به شمار آید.

نیاسین (ویتامینB3):

ویتامینB3 یا نیاسین یکی از مهمترین ویتامین های گروه B محسوب می شود و با نام اسیدنیکوتینیک معروف گردیده است. ویتامینB3 یا نیاسین برای جریان مناسب خون و عملکرد صحیح سیستم عصبی مورد نیاز است. این ویتامین باعث حفظ عملکرد صحیح دستگاه گوارشی شده و جهت متابولیسم صحیح پروتئین ها و کربوهیدرات ها مورد نیاز است. به حفظ سلامت پوست هم کمک می کند. کمبود خفیف ویتامینB3 باعث بروز برفک در زبان، زخم های دهانی، تحریک پذیری، تحریک اعصاب، زخم های پوستی مختلف، اسهال، فراموشی، بی خوابی، سردردهای مزمن، اختلالات گوارشی و آنمیا می شود. کمبود شدید ویتامینB3 به ایجاد ضعف اعصاب، اختلالات ذهنی، افسردگی، کند ذهنی و اختلال در تشخیص موقعیت نیز منجر می شود.

پانتوتنیک اسید (ویتامین B5):

این ویتامین به شکل اولیه به عنوان یک عامل ضد استرس محسوب می شود و بدن را در برابر اکثر استرس های فیزیکی و مغزی و سموم محافظت می نماید. اسید پانتوتنیک موجب افزایش سرزندگی، از بین بردن عفونت ها و تسریع در دوران نقاهت می شود. این ویتامین منجر به حفظ رشد طبیعی شده و به تکامل سیستم عصبی بدن کمک نموده و مانع از پیری زودرس می شود. همچنین می تواند بدن را در مقابل آسیب های ناشی از اشعه های زیان آور محافظت نماید. کاهش ویتامین های B5 (اسید پانتوتنیک) می تواند باعث خستگی های مزمن، مستعد شدن بدن در برابر ابتلا به عفونت، ریزش مو، افسردگی ذهنی، تحریک پذیری، ضعف عضلانی و… شود. ایجاد درد معده، یبوست، اختلالات پوستی، تاخیر در رشد، سوزش و درد پا، بی خوابی، کرامپ عضلانی، خستگی، کاهش قند خون، کاهش فشار خون و زخم های اثنی عشری از دیگر علائم کمبود این ویتامین می باشد.

پیریدوکسین (ویتامینB6):

پیریدوکسین یا ویتامینB6، در فرایند جذب غذا و پروتئین و متابولیسم چربی به ویژه در متابولیسم اسیدهای چرب ضروری بدن نقش مهمی دارد. این ویتامین بیشتر آنزیم ها و سیستم های آنزیمی بدن را فعال می نماید. این ویتامین موجب حفظ عملکرد سیستم عصبی و مغز شده و در عملکرد طبیعی تولید مثل و بارداری های مطلوب مورد نیاز است. در جلوگیری از ایجاد اختلالات پوستی و عصبی با محافظت از بدن در برابر کلسترول بالا، بعضی از انواع بیماری های قلبی و دیابت وتخریب دندان نقش دارد. کمبود ویتامینB6 نیز باعث ایجاد آنمیا، ادم، افسردگی ذهنی و اختلالات پوستی شود. ترک گوشه های لب، بوی بد دهان، تحریک پذیری اعصاب، سنگ های کلیوی، التهاب کولون، آسیب لوزالمعده، اختلالات بی خوابی، تخریب دندانها و تحریک پذیری بالا از دیگر علایم کمبود ویتامین پیریدوکسین در بدن می باشد.

کوبالامین (ویتامینB12):

ویتامینB12 به منظور تولید گلبول های قرمز مورد نیاز بدن می باشد. همچنین جهت عملکرد صحیح سیستم عصبی مرکزی ضرورت زیادی دارد و در بهبود تمرکز، حافظه و تعادل و کاهش استرس های وارده به بدن مفید می باشد. کمبود ویتامین B12 موجب بروز آنمی یا کم خونی از نوع پرنیشیوز می شود که می تواند موجب کاهش اشتها و تاخیر در رشد کودکان، خستگی مزمن، زخم در دهان، احساس سستی، از دست دادن انرژی ذهنی و اختلال در تمرکز شود.

ویتامین C:

ویتامین c به منظور رشد و ترمیم بافت ها در همه قسمت های بدن لازم است. این ویتامین جهت تشکیل کلاژن، پروتئین ضروری برای تولید شدن پوست، بافت آسیب دیده، تاندون ها، لیگامنت ها، و رگ های خونی، لازم است، علاوه براین جهت ترمیم زخم ها، ترمیم و حفظ غضروف، استخوان ها و دندان ها ضرورت دارد. این ویتامین یکی از آنتی اکسیدان های مهم محسوب می شود. ویتامین E: این ویتامین متشکل از هشت نوع آنتی اکسیدان می باشد که مهمترین آن ها آلفاتوکومزول می باشد و تنها شکل از ویتامین E می باشد که به طور فعال در بدن ساخته می گردد. این ویتامین به منظور انجام عملکرد طبیعی تولید مثل، باروری و افزایش قدرت جنسی مردانه بسیار موثر است. این ویتامین منجر به گشاد شدن مویرگ ها شده و افزایش دهنده جریان خون به بافت های عضلانی می باشد و لخته خون ها را حل نموده و مانع از تشکیل آنها می گردد؛ ولی در انعقاد طبیعی خون بی تاثیر بوده و باعث افزایش ادرار نیز می گردد. ویتامین E در رطوبت و نرمی پوست بسیار موثر است و خاصیت محافظت کنندگی بالایی در برابر آفتاب دارد. کمبود این ویتامین منجر به ایجاد تغییرات تخریبی در مویرگ های خونی و نهایتا بیماری های قلبی و کبدی می شود. کمبود این ویتامین در مغز بسیار تاثیر گذار بوده و توانایی جنسی را تا میزان زیادی کاهش می دهد. کمبود درازمدت ویتامین E باعث بروز اختلالات تولیدمثلی، سقط جنین، ناباروری و اختلالات عضلانی نیز می شود.

ویتامین D:

ویتامینD از جمله ضروری ترین ویتامین ها جهت پیشگیری از ریکتز می باشد.ریکتز یک بیماری شناخته شده می باشد که ناشی از کمبود ویتامینD می باشد که کودکان را مبتلا نموده و با ایجاد نقص در تشکیل استخوان، اختلال در استفاده از کلسیم در بدن، ضعف و تنبلی همراه می باشد. ویتامین D در روند جذب کلسیم، فسفر و سایرمواد معدنی در مجاری گوارشی نقش موثری دارد. مشخص ترین علامت بیماری ریکتز، نقص در کلسیفیه شدن استخوان ها می باشد. کمبود ویتامین D منجر به ایجاد تخریب دندان ها، پیوره، و باعث ایجاد ضعف عضلانی، ضعف بدنی، کاهش جذب سایر مواد معدنی و پیری زودرس می شود.

روی:

روی به منظور حفظ سلامت پوست، بهبود و ترمیم زخم ها و بارداری های موفق برای بدن مورد نیاز است. روی نقش حیاتی را در حفاظت از بدن در برابر بیماری ها و عفونت ایفا می کند. تاکنون ثابت شده است که رشد و بلوغ جنسی بدن در کنار سایر عوامل وابسته به روی است. روی باعث تسریع در روند بهبود زخم های مزمن و سایر زخم ها می گردد. بیمارانی که میزان کمی روی در پلاسما خود دارند، هفته ها تحت درمان با کورتیکواستروئیدها قرار می گیرند. احتمال تأثیر مصرف روی در درمان بیماری آکنه برای بیماران نیز وجود دارد. اثبات شده است که روی در درمان ادم نیز تاثیر گذار است. مصرف انواع مکمل های غذایی دارای روی برای اکثر افراد با مشکلات پوستی، بسیار سودمند واقع شده است. مصرف روی برای بیماری هایی مانند بزرگ شدن غده پروستات می تواند کمک کننده باشد. روزانه حدود ۳۰ میلی گرم روی باید جهت درمان این اختلالات مورد استفاده قرار گیرد. گزارش شده است که کمبود روی در رژیم غذایی منجر به بروز آنمی، تاخیر در رشد و در بلوغ جنسی می شود. وجود لکه های سفید بر روی ناخن ها، نشانگر عدم جذب مناسب روی موجود در رژیم غذایی می باشد. مصرف مولتی ویتامین های حاوی روی می تواند در این مورد کمک کننده باشد.

ترکیبات شربت مولتی ویتامین کیندر

آب، سوربیتول غلیظ شده، کنسانتره آب پرتقال کنسانتره، کنسانتره آب گریپ فروت، ویتامین C، صمغ زانتان غلیظ شده، اسیدی کننده اسید سیتریک، روغن پرتقال، سولفات روی، عوامل نگهدارنده بنزوات سدیم، نیکوتین آمید اسید (B3)، ویتامین E، امولسیفایر پلی سوربات 80، D-پانتنول(B5)، ویتامین B2، ویتامین B1، ویتامین B6، ویتامین A، ویتامین D3، ویتامین B12، بیوتین(B7)، ویتامین K

نحوه مصرف شربت مولتی ویتامین کیندر

روزانه 1 قاشق مرباخوری (5 میلی لیتر) و یا مطابق دستور پزشک مصرف شود.

لطفا توجه کنید

در دوران بارداری و یا شیردهی، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت کنید.

این فرآورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.

دور از دسترس اطفال، دور از نور و در جای خنک و نگهداری شود.

بعد از باز نمودن درب بطری، حتما آن را داخل یخچال نگهداری کنید.

قبل از مصرف ظرف را بخوبی تکان بدهید